26. október 2021    /    3 minút

Ako zvalcovať konkurenciu na Facebooku?

Výsledky hovoria za všetko.  Udržiavaním aktivity fanúšikov na FB stránkach dokážete dlhodobo zvýšiť vaše predaje . Užívatelia sa chcú zabávať a popri zábave radi nakupujú. Myslite na nich a ponúknite im to, čo očakávajú. Jednoducho sa k tomu dostanete prostredníctvom tohto nástroja.

Prispievať denne jedným alebo niekoľkými príspevkami na FaceBooku vyžaduje veľa inšpirácie aj motivácie. A to chce množstvo času, hľadanie na internete, vo videách, sledovanie blogov.

Sledovať reakcie, nabádať užívateľov k like-ovaniu, vytvárať ponuky na zdieľanie. To je len niekoľko možností k správnemu obsahu. Takýto obsah sa dokáže virtuálne šíriť medzi množstvom ľudí, často rýchlosťou blesku.

Vy však cítite, že máte skvelé príspevky, ale odozva nie je taká, akú ste si predstavovali.
Napokon vám dochádza inšpirácia a vzniká diera. Poviete si, že na tom až tak nezáleží. Jeden článok hore-dolu. Nič sa nestane, veď to nejako zaplátame.

Sledovanie týchto aktivít je dôležitá časť práce, dbáte na to?

Viete, že tvoríte príspevky, ale fanúšikovia sú málo aktívni, výsledky neprichádzajú.
Oprávnene sa pýtate: Čo sa deje, že odozva na FB nie je taká, po akej sme túžili?

Po vnútorných analýzach máte jasno v tom, že sa vaša práca míňa účinkom a je najvyšší čas zistiť, čo sa dá zlepšiť. Nemusí ísť o nič prevratné, môže to byť drobnosť, ktorá ale v týchto prípadoch dokáže narobiť veľký zmätok.

Máme pre vás riešenie.

Vedeli ste, že k dispozícii je nástroj, ktorý vám pomôže zistiť vaše slabiny a nájsť aktuálne výhody konkurencie?

Máme pre vás zdarma dostupný online nástroj na získanie NAJ-postov akejkoľvek FB stránky, či už je to vaša konkurencia alebo nie. Tento jedinečný nástroj sa volá FBAlyzer.

Predstavte si, že vám ako mávnutím čarovného prútika na stole pristane zoznam FB príspevkov. Aby toho nebolo málo, je to zoznam vašej najväčšej konkurencie s 500 poslednými príspevkami.

Snívajte detailnejšie:

Čím viac konkurencie máte, tým ľahšie odhalíte, aké príspevky ľudia chcú, na aké najviac reagujú. Ľahko prídete na to, čo je najdôležitejšie, čo ich zaujíma.

Poďme od snov k realite

FBAlyzer je dostupný online, preto nemusíte nikam chodiť a nič inštalovať.

Zadajte internetovú adresu fbalyzer.wisdomtech.sk. Zobrazí sa stránka s výzvou na zadanie dostupnej facebookovej stránky.
Napíšte na skúšku akúkoľvek stránku, ktorá na Facebooku existuje. FBAlyzer ju vyhľadá a zobrazí všetko, čo vie.

Nemáte čo stratiť

Ľudia milujú obsah a na Facebooku trávia priemerne 50 minút denne (celosvetová štatistika FB za rok 2016)

Už teraz máte v rukách zdarma dostupný online FB nástroj na prípravu marketingových stratégií pre vašu fanúšikovskú FB základňu a jej raketový rozvoj.

Zozbierajte informácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť konkurenčnú výhodu. Ponúknite ľuďom obsah, ktorý použijete ako základný kameň pre budovanie vlastnej stratégie a zvýšenie predaja.

Je jedno, či už Facebook a jeho fanúšikovské stránky dlhodobo využívate, či ste na začiatku, alebo o nich iba uvažujete. Kliknite na FBAlyzer a užívajte si výhody.