Ako zvalcovať konkurenciu na Facebooku?

Ako zvalcovať konkurenciu na Facebooku?

Výsledky hovoria za všetko.  Udržiavaním aktivity fanúšikov na FB stránkach dokážete dlhodobo zvýšiť vaše predaje . Užívatelia sa chcú zabávať a popri zábave radi nakupujú. Myslite na nich a ponúknite im to, čo očakávajú. Jednoducho sa k tomu dostanete prostredníctvom tohto nástroja.

Prispievať denne jedným alebo niekoľkými príspevkami na FaceBooku vyžaduje veľa inšpirácie aj motivácie. A to chce množstvo času, hľadanie na internete, vo videách, sledovanie blogov.

Sledovať reakcie, nabádať užívateľov k like-ovaniu, vytvárať ponuky na zdieľanie. To je len niekoľko možností k správnemu obsahu. Takýto obsah sa dokáže virtuálne šíriť medzi množstvom ľudí, často rýchlosťou blesku.

Vy však cítite, že máte skvelé príspevky, ale odozva nie je taká, akú ste si predstavovali.
Napokon vám dochádza inšpirácia a vzniká diera. Poviete si, že na tom až tak nezáleží. Jeden článok hore-dolu. Nič sa nestane, veď to nejako zaplátame.

Sledovanie týchto aktivít je dôležitá časť práce, dbáte na to?

Viete, že tvoríte príspevky, ale fanúšikovia sú málo aktívni, výsledky neprichádzajú.
Oprávnene sa pýtate: Čo sa deje, že odozva na FB nie je taká, po akej sme túžili?

Po vnútorných analýzach máte jasno v tom, že sa vaša práca míňa účinkom a je najvyšší čas zistiť, čo sa dá zlepšiť. Nemusí ísť o nič prevratné, môže to byť drobnosť, ktorá ale v týchto prípadoch dokáže narobiť veľký zmätok.

Máme pre vás riešenie.

Vedeli ste, že k dispozícii je nástroj, ktorý vám pomôže zistiť vaše slabiny a nájsť aktuálne výhody konkurencie?

Máme pre vás zdarma dostupný online nástroj na získanie NAJ-postov akejkoľvek FB stránky, či už je to vaša konkurencia alebo nie. Tento jedinečný nástroj sa volá FBAlyzer.

Predstavte si, že vám ako mávnutím čarovného prútika na stole pristane zoznam FB príspevkov. Aby toho nebolo málo, je to zoznam vašej najväčšej konkurencie s 500 poslednými príspevkami.

Snívajte detailnejšie:

 • zobrazí vám kompletné informácie o zadanej stránke: názov, kategóriu, priamy odkaz, webovú stránku a ponúknuté informácie FB stránky,
 • máte možnosť vidieť zoznam najpopulárnejších príspevkov,
 • získate prehľad počtu like-ov, zdieľaní, komentárov a ich priemer,
 • vyselektujete si články, odkazy a videá s najlepšou odozvou,
 • zistíte, koľko percent zo všetkých publikovaných je článkov, odkazov, videí a obrázkov,
 • vidíte priemer vystavených článkov za deň,
 • vidíte, koľko máte palcov, koľko fanúšikov a aká je ich aktivita,
 • zistíte, kedy je najvhodnejšie publikovať príspevky, ktoré budú mať najširší záber, najväčšie šírenie medzi vašimi fanúšikmi,
 • získate skvelé prehľady a návrhy ako inšpiráciu pre budovanie aktivity vašich fanúšikov, čím následne využívate najlepšie šíriteľný obsah z vášho odvetvia pre vlastné aktivity,
 • dozviete sa, či fanúšikovia majú možnosť sami prispievať na danej FB stránke,
 • porovnáte si vlastné príspevky s inými (konkurenčnými) a dokážete vyhodnotiť, v čom je ktorý príspevok zaujímavý a naopak, ktorý nezaujal.

Čím viac konkurencie máte, tým ľahšie odhalíte, aké príspevky ľudia chcú, na aké najviac reagujú. Ľahko prídete na to, čo je najdôležitejšie, čo ich zaujíma.

Poďme od snov k realite

FBAlyzer je dostupný online, preto nemusíte nikam chodiť a nič inštalovať.

Zadajte internetovú adresu fbalyzer.wisdomtech.sk. Zobrazí sa stránka s výzvou na zadanie dostupnej facebookovej stránky.
Napíšte na skúšku akúkoľvek stránku, ktorá na Facebooku existuje. FBAlyzer ju vyhľadá a zobrazí všetko, čo vie.

Nemáte čo stratiť

Ľudia milujú obsah a na Facebooku trávia priemerne 50 minút denne (celosvetová štatistika FB za rok 2016)

Už teraz máte v rukách zdarma dostupný online FB nástroj na prípravu marketingových stratégií pre vašu fanúšikovskú FB základňu a jej raketový rozvoj.

Zozbierajte informácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť konkurenčnú výhodu. Ponúknite ľuďom obsah, ktorý použijete ako základný kameň pre budovanie vlastnej stratégie a zvýšenie predaja.

Je jedno, či už Facebook a jeho fanúšikovské stránky dlhodobo využívate, či ste na začiatku, alebo o nich iba uvažujete. Kliknite na FBAlyzer a užívajte si výhody. 

blog comments powered by Disqus

Povedali o nás

Spokojní klienti sú naša najlepšia referencia
Analytics qualified individual
Adwords qualified individual
IMA