sluzba_detail_2_header

Google reklama

Chcete zákaznikov na stránke už za niekoľko hodín? Potrebujete zvýšiť obrat už dnes? Tak google reklama je to správne riešenie pre vás. Získate slobodu pri výbere zákazníkov, ktorých chcete osloviť. Pri adwords reklamách neplatíte za zobrazenia reklamy, ale až za klik na vašu reklamu, ktoré pri dobrom nastavení privádzajú relevantných zákazníkov.

Ak vám vaše kampane dobre zarábajú a máte dostatok času na ich správu, tak táto spužba nie je pre vás! Správa adwords kampaní je vhodná iba ak:

  • Máte adwords kampane, ktoré vám nezarábajú
  • Vážite si cenu vášho času a chcete sa venovať podnikaniu
  • Chcete vytvoriť vaše prvé efektívne kampane

Prosím kontaktujte nás, iba ak patríte do jednej z uvedených skupín, nakoľko iba vtedy naplno pocítite profesionalitu naších služieb.

Profesionalitu zabezpečuje systém, ktorým sa spojili niekoľkoročné vedomosti zo sveta SEO, Google reklám a programátorských skúseností. V prvom kroku vyhľadávame výrazy, ktoré vaši zákazníci vyhľadávajú, a z ních vyberieme tie z naväčším potencionálom na zisk. V druhom kroku vytvoríme správnu štruktúru reklám, vytvoríme reklamné texty a nastavíme doplnkové služby. Tým sa vytvorí základná štruktúra, ktorá sa vylepšuje pravidelnou optimalizáciou.

Google reklama sa dá vytvoriť za niekoľko minút, no skrýva veľa možností, ktoré rozhodujú o ich ziskovosti. O čom sa presvečili aj naši klienti, ktorí si najskôr spravovali kampane sami a neboli vôbec ziskové. Následne po našej bezplatnej kontrole zistili najväčšie chyby, ktoré keď sme im odstránili, začali ich kampane zarábať. O bezplatnú kontrolu adwords kampaní možete požiadať aj vy

Ak sa chcete venovať rastu svojho podnikania, a nie online marketingu, vieme vám zabezpečiť profesionálnu správu vašich kampaní. Dôkazom toho, že vieme čo robíme, nie sú len spokojní klienti, ale aj to, že sme google partner agentúrov.

Koľko vás to bude stáť?

Držíme sa kréda, že za poctivú a odbornú prácu treba aj primerané ohodnotenie. Preto vám účtujeme na základe náročnosti jednotlivých úloh. Cena našich prác sa pohybuje už od 80e.

Ak máte záujem o profesionálnu správu, tak nás kontaktujte nižšie.

Náš cieľ je pomáhať pri rozvíjaní podnikania. Preto, ak si plánujete spravovať kampane sami, tak sa prihláste do nášho bezplatného kurzu, ktorý vám ukáže najdrahšie chyby pri inzerovaní v google reklamách.

Podobné služby