Tvoríme weby, e-shopy a vyvíjame software na mieru.

Prečo práve my?

Prinášame inovatívne webové riešenia, ktoré menia návštevníkov vašich portálov na vašich zákazníkov.

Vedenie spoločnosti

 • K Wisdom sme prešli z krabicového riešenia e-shopu, ktorý nám už nepostačoval.

  A namiesto - tieto funkcie nemáme, sme našli veľa riešení, ktoré sa naprogramovali a fungovali. A teraz môžem s istotou povedať, že začiatok spolupráce s touto firmou bol aj začiatkom rozbehu nášho e-shopu.

  Skutočne profesionálne a rýchle riešenia, za ktoré ďakujem a ktoré sú pre našu prácu dôležité. Práve tu sme si zvykli, že všetko sa dá, stačí si to vykomunikovať čo my potrebujeme a chlapci vždy nájdu riešenie.

  Lucia Čaklošová
  Lucia Čaklošová
  CEO
 • Spolupráca s firmou Wisdomtech a hlavne s pánom Kubekom sa odpočiatku niesla na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni, s maximom znalostí a odporučení pre čo najaktuálnejšie a užívateľsky priateľské prostredie pre nás vyvíjaného B2B e-shopu.

  Naše zadanie vzal ako novú výzvu, nakoľko v oblasti potravinárskeho e-shopu dovtedy nemal klienta. Výsledok nášho spoločného snaženia môžete ohodnotiť návštevou nášho e-shopu

  Ing. Andrej Surovec
  Ing. Andrej Surovec
  obchodný riaditeľ Nitrazdroju
 • S Wisdom Technologies sme vytvorili nástroj, aký na svete (zatiaľ) neexistuje. Je to pokročilý nástroj pre analýzu kľúčových slov a návrh webu. Tento nástroj jednak zlepšuje detailnosť analýz pre klientov a zároveň výrazne zrýchľuje prácu nad dátami, nie len pre SEO agentúry.

  Najviac mi imponoval ich záujem na maximálnej možnej kvalite nástroja. Ak mi popri práci na nástroji napadli lepšie riešenia a neboli časovo náročnejšie, než čo bolo zadané, zapracovali ich bez toho, aby sa vyhovárali na ďalšie náklady pre zapracovanie. To nie je bežné. Okrem toho, máme garanciu na úpravu nástroja, aby vždy fungoval, aj pre prípady, že by sa vstupné dáta zmenili.

  Určite sa Wisdom Technologies chystám využiť pri ďalších úpravách a nových funkcionalitách tohto nástroja a zároveň, ak budem chcieť nástroj podobnej náročnosti, určite sa obrátim najprv na nich.

  Tibor Petak
  Tibor Petak
  CEO
 • Je nám cťou spolupracovať s Michalom. Je to človek nápaditý, využívajúci nové formy, spoľahlivý a jediné čoho sa môžeme obávať ak ho odporučíme, že už nebude mať toľko času venovať sa nám osobne.

  Martin Drahoš
  Martin Drahoš
  Obchodný riaditeľ V-Net

Ďalšie referencie

Všetky referencie