O Wisdom Technologies

Našim záväzkom je neustále zlepšovanie sa, aby ste vy mohli mať to najlepšie.

Wisdom je internetová marketingová agentúra. Naším poslaním je zvyšovat’ hodnotu Vašej firmy a značky a starat’ sa o Vašu reputáciu v online prostredí. Naším ciel’om je Váš úspech!

Wisdom Technologies  poskytuje analytické, poradenské a vzdelávacie služby v týchto oblastiach:

Internetový marketing a SEO

Zabezpečujeme internetový marketing a optimalizácie pre vyhľadávače, čo Vám zabezpečuje viditeľnosť pred Vašimi zákazníkmi.

Reklama vo vyhľadávačoch

Vytvárame reklamné kampane od malých až po rozsiahle, pre veľké e-shopy s tisíckami položiek.

Data Mining

Zabezpečujeme spracovanie rozsiahlého množstva informácií a to z rôznych zdrojov a formátov.

Internetové obchodné stratégie

Vypracovávame stratégie pre Váš vstup na trh, ako aj pre rozšírenie Vášho pôsobenia.

Informačná architektúra a použiteľnosť

V rámci tímu máme niekoľkoročné skúsenosti s vývojom od embeded zariadení cez aplikácie pre PC, až po web aplikácie. Vieme navrhnúť informačnú architektúru Vašich systémov.

Copywriting a e-mail marketing

Zabezpečujeme vytváranie obsahu pre rôzne marketingové ciele, ako aj osobne cielený marketing.

Niektoré z čŕt, ktoré charakterizujú náš prístup

Zodpovednosť

Uvedomujeme si, že efektívna prezentácia je základom úspechu klienta. Neplytváme zdrojmi, reklamu umiestňujeme precízne s cieľom dosiahnuť najvyššiu efektivitu.

Inovatívnosť

V kampaniach radi využívame najnovšie marketingové postupy a technológie.

Kreativita

Úspech reklamnej kampane stojí aj na originálnych nápadoch. V tíme spoločnosti Wisdom Technologies je jej na rozdávanie.

Precíznosť

Dôraz kladieme na precízne nastavenie reklamnej kampane, ktoré často vyžaduje náročnejšie prepočty a analýzy, v opačnom prípade je reklama neefektívna, neadresná a nákladná, čo je klientova a teda aj naša prehra.

Dôslednosť

Uvedomujeme si, že kampaň je často potrebné vkladať do rozvrhu iných marketingových nástrojov. Dôslednosť a dochvíľnosť pri spustení kampane garantujeme každému klientovi.

Originalita

Nie sme zástancami kopírovania, či slepého nasledovania iných. Tvorbu nových smerov, či reklamných kampaní berieme vždy ako novú výzvu.

Spolupráca so spoločnosťou Wisdom Technologies mala pre mňa a náš tím Slovenskej realitnej akadémie veľký prínos. Konštruktívnym, odborným a trpezlivým prístupom sme sa vypracovali na popredné miesta v prirodzenom vyhľadávaní v Google.

JUDr. Mojmír Plavec, riaditeľ Slovenskej realitnej akadémie

Pán Michal Kubek nás zasvätil do sveta SEO pre bežných užívateľov webu. Oceňujeme veľmi zrozumiteľný spôsob podania informácií. Informácie nám pomohli lepšie zacieliť náš biznis na nášho zákazníka. Dozvedeli sme sa aj nové trendy, a naopak aj zastaralý spôsob písania textov, ktorého je treba sa strániť. Veľmi si vážime úprimnosť v odporúčaniach typu, do čoho ísť a do čoho nie, aj napriek tomu, že by zákazka mohla byť menšieho rozsahu, ako sme plánovali.

Mária Molnárová, BENI klub, o.z.

Máte záujem

o naše služby?

Chcete zvýšiť hodnotu Vašej online investície?

Mám záujem

0944 018 756Alebo volajte