Referencie

Najlepšie referencie sú spokojní klienti, ktorí využívajú naše služby.

Niektorí klienti, ktorí využili naše služby

Takto sa o nás vyjadrili naši klienti:

Tibor Petak

S Wisdom Technologies sme vytvorili nástroj, aký na svete (zatiaľ) neexistuje. Je to pokročilý nástroj pre analýzu kľúčových slov a návrh webu. Tento nástroj jednak zlepšuje detailnosť analýz pre klientov a zároveň výrazne zrýchľuje prácu nad dátami, nie len pre SEO agentúry.

Najviac mi imponoval ich záujem na maximálnej možnej kvalite nástroja. Ak mi popri práci na nástroji napadli lepšie riešenia a neboli časovo náročnejšie, než čo bolo zadanie, zapracovali ich bez toho, aby sa vyhovárali na ďalšie náklady pre zapracovanie. To nie je bežné. Okrem toho, máme garanciu na úpravu nástroja, aby vždy fungoval, aj pre prípady, že by sa vstupné dáta zmenili.

Určite sa Wisdom Technologies chystám využiť pri ďalších úpravách a nových funkcionalitách tohto nástroja a zároveň, ak budem chcieť  nástroj podobnej náročnosti, určite sa obrátim najprv na nich.

Tibor Petak, SEOchat.sk

Referenciu si môžete overiť tu:  Kontakt

Spolupráca so spoločnosťou Wisdom Technologies mala pre mňa a náš tím Slovenskej realitnej akadémie veľký prínos. Konštruktívnym, odborným a trpezlivým prístupom sme sa vypracovali na popredné miesta v prirodzenom vyhľadávaní v Google.

Mojmír Plavec, riaditeľ Slovenskej realitnej akadémie

Referenciu si môžete overiť tu:  Kontakt

Pán Michal Kubek nás zasvätil do sveta SEO pre bežných užívateľov webu. Oceňujeme veľmi zrozumiteľný spôsob podania informácií. Informácie nám pomohli lepšie zacieliť náš biznis na nášho zákazníka. Dozvedeli sme sa aj nové trendy, a naopak aj zastaralý spôsob písania textov, ktorého je treba sa strániť. Veľmi si vážime úprimnosť v odporúčaniach typu, do čoho ísť a do čoho nie, aj napriek tomu, že by zákazka mohla byť menšieho rozsahu, ako sme plánovali.

Mária Molnárová, BENI klub, o.z.

Referenciu si môžete overiť tu:  Kontakt

Lukáš Nachtman

Rady, které jsem dostal hrozně moc posouvají mojí fun page dopředu. Jednoduché změny zvýší dosah clánků na Facebooku o více jak 30%.

Lukáš Nachtman, PokerMan.sk

Referenciu si môžete overiť tu: Kontakt

Dlhodobá optimalizácia webu pomocou SEO prináša merateľný efekt v podobe zvýšenej návštevnosti webu.Túto cestu sme zvolili aj my a odkedy spolupracujeme s Wisdom Technologies naša viditeľnosť zreteľne vzrástla a veríme, že porastie naďalej.

Peter Ilko, Injoy Agency

Referenciu si môžete overiť tu:  Kontakt

Niektoré naše projekty

Realitny Radar

Realitný radar

Je komplexné monitorovacie riešenie pre realitné kancelárie a ich maklérov. Monitoruje väčšinu realitných portálov a prehľadne ich zobrazuje používateľom. Pri nájdení nového inzerátu je užívateľ ihneď upovedomený e-mailom.

Nástroj na analýzu kľúčových slov

Pokročilý analyzátor vyhľadávacích výrazov, ktorý slúži na navrhnutie ideálnej štruktúry stránky s pohľadu vyhľadávača. Tento projekt je výsledkom spojenia Know-How firiem WisdomTechnologies a SeoChat, čím klienti získali ešte kvalitnejšie výsledky.