Domov > Riešenia pre Vás

Tvorba web stránok

Existujú funkčné a samostatné weby, ktoré majiteľov nehnevajú. Neveríte? Čítajte ďalej: 

Priznajte si to: Váš web vás začína pomaly, ale isto poriadne štvať...

Je starý ako Praha, škaredý ako Betty a ešte aj úplne nefunkčný.

Nielen, že vám neuľahčuje prácu, on vám ju pridáva. 

Denno-denne do neho musíte ručne pridávať nové produkty, vystavovať faktúry, spracovávať úhrady, volať kuriérskej spoločnosti a dohliadať na skladový systém. 

Zaberá vám veľmi veľa času, ktorý by ste mohli venovať vašim zákazníkom.

To však nie je všetko...

Ešte horšie je, že keď na ňom chcete niečo zmeniť, programátori vám povedia, že sa to nedá, je to príliš zložité, alebo sa boja, že na ňom niečo pokazia (dá sa to ešte viac???).

Čo je najhoršie?

Nie ste to len vy, kto sa stará o váš web. Je to celá armáda ľudí. 

A keď do vášho tímu pribudne nový kolega alebo kolegyňa, musíte dať prácu bokom a učiť ich niekoľko týždňov, lebo práca s webom je zložitá. Málokto pochopí na prvý raz, ako to funguje.

Takto vám zbytočne narastajú náklady, keďže čas trávite “blbosťami” okolo webu namiesto toho, aby ste skutočne zarábali.

Pre to sa zbytočne preťahuje návratnosť investície do webu. Ak sa vám táto investícia vôbec niekedy vráti.

Mám však pre vás dobrú správu…

Aj keď sa vám to môže zdať neuveriteľné, existujú ľudia, ktorým web funguje úplne samostatne. A je presný ako švajčiarske hodinky.

Čas, ktorý predtým venovali webu či eshopu, teraz investujú do zákazníkov (či už získavania nových alebo starostlivosti o existujúcich). 

Len si predstavte, aké by to bolo, keby ste mali web, ktorý je pekný, funkčný a jednoducho ovládateľný?

Aké by to bolo, keby vám web šetril prácu a vystavoval faktúry, spracovával úhrady, volal kuriéra, spracovával prepočty na sklade za vás?

Aké by to bolo, keby ste zaučenie nového kolegu zvládli za doobedie a poobede by ste si mohli dať voľno? Ak by ste chceli, tak by sme vám niektoré jednoduché úpravy na mieru vedeli spraviť v priebehu dňa.

Týmto by ste mohli ušetriť náklady na zamestnancov a návratnosť investície do webu by sa skrátila na týždne, maximálne mesiace.

Páčilo by sa vám to?

Ak áno, kliknite na tlačidlo pod týmto textom a objednajte si tvorbu webu, ktorý vám šetrí náklady, prácu a môžete byť naň právom hrdí.

KONTAKTUJTE NÁS

Analytics qualified individual
Adwords qualified individual
IMA